Sesja komunijna lubelskie

Chrzest 

Oferuję reportaż fotograficzny z Chrztu Świętego. Usługa obejmuje zarejestrowanie uroczystości w Kościele oraz 1h zdjęć rodzinnych w lokalu lub domu podczas rodzinnego świętowania. Możliwe jest wykupienie szerszego pakietu obejmującego również przygotowania przed Chrztem. Po szczegóły zapraszam do kontaktu: 507 636 843

Komunia

Sesja portretowa w plenerze to piękna pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej. Odświętnie ubrane dziecko w szczególny sposób przypomina o powadze przyjętego Sakramentu.

Urodziny

Urodzinowe sesje w studiu fotograficznym to świetna pamiątka dla dziecka i rodziny. W zależności od wieku Jubilatki lub Jubilata dobieramy zestaw akcesoriów, by zdjęcia były dopasowane do zainteresowań dziecka. Szczególnie zachęcamy do świętowania Pierwszych Urodzin. Roczek to świetna okazja, by odświętnie ubrane dziecko otoczone uroczymi balonami lub pałaszujące piękny artystyczny tort uwiecznić na fotografiach. 

UWAGA PROMOCJA:

Jesienna promocja na Sesje Roczkowe: Dla dzieci, które będą świętowały roczek we wrześniu, październiku lub listopadzie mamy rabat 25% od regularnej ceny sesji.

Wystarczy się umówić: tel. 507 636 843