Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa to szeroko pojęta usługa uwieczniająca ważne dla osoby lub rodziny wydarzenia w życiu.

Chrzest Święty – reportaż

Oferuję usługę fotograficzną podczas Chrztu Świętego. Reportaż z Chrztu obejmuje sam Sakrament w Kościele oraz zdjęcia grupowe po Mszy Świętej oraz 1h zdjęć podczas przyjęcia w domu lub lokalu. Możliwe jest również przeprowadzenie szerszego reportażu chrzcielnego wraz z przygotowaniami w domu przed ceremonią. W celu ustalenia szczegółów reportażu fotograficznego z Chrztu zapraszam do kontaktu: 507 636 843.

 Jako fotograf na Chrzest głównie świadczę usługi na terenie lubelszczyzny.

Reportaż – Pierwsza Komunia Święta

Proponuję usługę reportażu z Sakramentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej dla całej grupy lub indywidualnie dla konkretnego dziecka.

Inną możliwością jest sesja zdjęciowa komunijna dla dziecka w plenerze lub studiu fotograficznym. Sesja komunijna może zostać wykonana w dniu Uroczystości lub w późniejszym terminie. Możliwe jest wykonanie sesji indywidualnej komunijnej lub komunijnej sesji fotograficznej dla grupy dzieci. W celu uzyskania informacji o wolnych terminach oraz możliwości dopasowania sesji do swoich oczekiwań zapraszam do kontaktu: 507 636 843.

Jako fotograf komunijny świadczę usługi głównie na terenie lubelszczyzny.

Sesja zdjęciowa na urodziny

Zapraszam rodziny do rezerwowania terminów na sesję fotograficzną z okazji urodzin. Urodzinowa sesja zdjęciowa to nie tylko piękna pamiątka, ale również miły upominek, np. od Babci dla wnuczki lub od Rodziców Chrzestnych dla Chrześniaków.

Urodzinowa sesja zdjęciowa może być stylizowana, z kostiumami i rekwizytami. Jest też możliwość wykonania sesji fotograficznej na urodziny w stylu naturalnym. Jest to tzw. sesja zdjęciowa lifestylowa. Można taką sesję wykonać w studiu lub w plenerze. Kolejną opcją jest reportaż z urodzin. Fotograf rejestruje wówczas wydarzenia podczas imprezy urodzinowej. Wykonuje zdjęcia jubilatowi oraz uczestnikom, a także fotografie grupowe.

Zadzwoń teraz i sprawdź dostępne terminy: 507 636 843.

Sesja na roczek

Szczególną okazją do uwiecznienia jest uroczystość pierwszych urodzin. Popularna: „Sesja roczkowa” wykonywana jest najczęściej w wersji stylizowanej z kilkoma przebraniami, w różnych aranżacjach. Sesja zdjęciowa na pierwsze urodziny może być bardzo indywidualnie dobrana pod oczekiwania rodziców lub zainteresowania dziecka.

Różnorodne scenki oraz rekwizyty posiadam w moim Studio Fotograficznym w Opolu Lubelskim. Możliwe jest wykonanie sesji roczkowej w Opolu Lubelskim lub dojazd do domu Klienta.

W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu: 507 636 843.

-*-*-*-*

UWAGA PROMOCJA:

Aktualnie trwa promocja na Sesje Roczkowe: Dla dzieci, które będą świętowały roczek mamy Foto-obraz za 1 zł.

Wystarczy się umówić: tel. 507 636 843