Sesje przedszkolne i szkolne

Sesje przedszkolne i sesje szkolne

Oferta skierowana do placówek: żłobków, przedszkoli, szkół. Proponuję zdjęcia grupowe oraz indywidualne sesje dzieci. Sesje z rekwizytami, w plenerze lub w placówce z tłami fotograficznymi. Możliwość wykonania sesji tematycznych (np. świąteczna sesja fotograficzna w szkole, fotograficzna wiosenna sesja szkolna, jesienna sesja zdjęciowa w szkole, zimowa sesja fotograficzna w przedszkolu lub szkole, karnawałowa sesja w przedszkolu i szkole, sesja zdjęciowa na zakończenie roku szkolnego) lub reportaży (np. reportaż fotograficzny z pasowania na ucznia, reportaż z balu szkolnego, reportaż fotograficzny z Mikołajek itd).

Oferuję w ramach szkolnej lub przedszkolnej sesji zdjęciowej zdjęcia klasowe, zdjęcia grupowe, kolaże grupowe, zdjęcia koleżeńskie oraz portret fotograficzny w szkole lub przedszkolu.

Po wykonanej sesji rodzice dokonują wyboru zdjęć w galerii internetowej. Nie ma pakietów, możliwość zakupu od 1 zdjęcia. Dostępne są dla szkolnych i przedszkolnych sesji fotograficznych różne formaty zdjęć: odbitki od małych (do albumu) format 10×15 poprzez średnie: 15×23, większe 20×30 itd. Do sesji możliwy jest zakup tablo z sesji przedszkolnej lub szkolnej. Oferuję też foto-obraz ze zdjęć wykonanych podczas sesji przedszkolnej lub szkolnej. Popularne są również produkty takie jak: fotoksiążka z sesji lub fotoalbum. Ponadto do wyboru są inne gadżety fotograficzne ze zdjęć z sesji.

Oferuję nowoczesne stylizacje na czasie. Tła oraz rekwizyty do szkolnej i przedszkolnej sesji fotograficznej dobieram według aktualnych trendów i zgodnie z ustaleniami z rodzicami/przedstawicielami placówki.

Staram się zniwelować stres dziecka podczas sesji przedszkolnej czy szkolnej. Propaguję bliskościowe podejście podczas sesji. Bardzo zależy mi, aby klimat i otoczenie podczas sesji nie stanowiło dla dziecka źródła stresu, tylko by sesja zdjęciowa była dobrą zabawą. Tłumaczę i opowiadam co się będzie działo, staram się nie lekceważyć potrzeb małego modela i zadbać, by podczas sesji był zrelaksowany i uśmiechnięty. 

Informuję rodziców wcześniej jak się przygotować do sesji zdjęciowej w szkole lub przedszkolu. 

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu przedstawicieli placówek oraz rodziców. Nie wszyscy rodzice są tego świadomi, że mogą zaproponować sesję zdjęciową w szkole lub przedszkolu. Wówczas jeśli jest zgoda Wychowawcy i Dyrekcji placówki możliwe jest wykonanie sesji zdjęciowej nawet dla jednej tylko grupy szkolnej lub przedszkolnej.

Aby nie dokładać obowiązków Wychowawcom, większość formalności załatwiam bezpośrednio z rodzicami. Dzięki temu rodzice, czyli osoby najbardziej zainteresowane sesją, mają wgląd na bieżąco w kolejne etapy przygotowań do sesji oraz w działania po sesji zdjęciowej. 

Zadzwoń już dziś. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania: 507 636 843.