Sesje narzeczeńskie

Sesja zaręczynowa Opole Lubelskie
Fotograf Opole Lubelskie
Sesja zaręczynowa Lublin

Sesja fotograficzna zaręczynowa

Oferuję sesje zdjęciowe dla par w plenerze lub w studiu w Opolu Lubelskim. Taka sesja fotograficzna zaręczynowa to świetna okazja, by uczcić zaręczyny lub po prostu zafundować sobie piękną pamiątkę wspólnie spędzonego czasu. Zdjęcia wykonane podczas takiej sesji świetnie nadadzą się do wykorzystania w ramach save the date lub do prezentacji podczas wesela, np. w postaci pokazu slajdów lub mozaiki zdjęciowej. Fotografie z sesji narzeczeńskiej są też przydatne do wklejenia do księgi gości albo jako zdjęcia do zaproszeń ślubnych.

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Fotograficzna sesja dla par trwa zazwyczaj ok. 1,5 h. Odwiedzamy z góry ustaloną lokację w plenerze lub umawiamy się w studiu. Jest możliwe dostosowanie pakietu do oczekiwań Pary, np. możliwe jest wykorzystanie dwóch zestawów ubrań, by zdjęcia były bardziej różnorodne. Istnieje też możliwość odwiedzenia więcej niż jednej lokalizacji, by urozmaicić ujęcia.

 
Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej?
 
Warto wcześniej zastanowić się, w jakim stylu ma być wykonana taka sesja narzeczeńska. Czy ma być zrealizowana w ważnym dla Pary miejscu (np. w miejscu zaręczyn albo w miejscu pierwszej randki) lub w ulubionej okolicy? A może ma mieć związek ze wspólnymi zainteresowaniami Pary (np. sesja na motocyklach, nad ulubionym jeziorem, w trakcie rajdu samochodowego)?
 
Jak się ubrać do sesji zdjęciowej dla narzeczonych?
 
Strój do sesji narzeczeńskiej powinien być dopasowany do stylu sesji i scenerii. Inaczej ubierzemy się na sesję miejską, inaczej na romantyczną sesję na plaży lub na pikniku. Jeszcze co innego włożymy na siebie do sesji zdjęciowej na motocyklach lub podczas lotu balonem. Dokładne informacje w tej kwestii przekaże fotograf przy ustalaniu szczegółów sesji.
Ogólnie jednak warto pamiętać, że ten ubiór do sesji zdjęciowej powinien odzwierciedlać charakter i styl Pary. Narzeczeni powinni się czuć swobodnie i czerpać z sesji przyjemność. To taka „randka” pod okiem aparatu 🙂 Ma być przyjemnie, a przy okazji miłego spędzenia czasu powstaną niezapomniane ujęcia.
 
Masz pytania? Masz pomysł na sesję? A może chcesz zaskoczyć narzeczoną/narzeczonego? Zadzwoń i dowiedz się więcej o narzeczeńskich sesjach zdjęciowych: 507 636 843.

Pakiet MIDI

400 PLN | 50 min.
  • 10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie elektronicznej
  • 10 odbitek 15×23
  • galeria zdjęć do wyboru

Pakiet MAXI

500 PLN | 1,5 godz.
  • 2 scenerie 
  • 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie elektronicznej
  • 20 odbitek 15×23
  • 2 scenerie
  • galeria zdjęć do wyboru
  • profesjonalny makijaż w cenie
  • Foto-album premium GRATIS
Do każdego pakietu można wybrać dodatkowe ujęcia – 25zł/sztuka (poddane obróbce).
 
Istnieje możliwość zamówienia fotoobrazu (na płótnie) z wybranym z sesji zdjęciem. Cena zależy od formatu obrazu (najmniejszy dostępny to 20×30 cm, a największy 60x40cm).