Sesje wizerunkowe / biznesowe

Fotograficzna sesja wizerunkowa sesja biznesowa
Sesja portertowa Opole Lubelskie
Fotografia wizerunkowa biznesowa lubelskie

Fotograficzna sesja wizerunkowa

Sesja zdjęciowa wizerunkowa to dobry sposób, by pokazać się w konkretnym charakterze potencjalnym Klientom. To przedstawia naszą markę jako godną zaufania, profesjonalną.

Ludzie w wielu sytuacjach zdecydowanie bardziej zwracają uwagę na zdjęcia, obrazki, ilustracje, niż na tekst pisany.  Dobrze wykonane zdjęcie potrafi „kupić” uwagę Klienta, może zdecydować o tym, czy wybierze on naszą markę pośród niezliczonej niemalże konkurencji.

Chcesz się wyróżnić z grona podobnych firm lub usługodawców? Spraw sobie profesjonalny zestaw zdjęć. Zaprezentuj siebie i swoja markę na najwyższym poziomie. Odpowiedni wygląd strony internetowej czy profilu w portalu społecznościowym przyciąga uwagę i już na pierwszy rzut oka wskazuje na wysokie kompetencje i profesjonalizm.

Wizerunkowa sesja fotograficzna pozwala uzyskać dobry jakościowo materiał do mediów społecznościowych a także zdjęcia na stronę internetową. Jeśli potrzebujemy zdjęcia do LinkedIn czy innych portali również warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. 

Jak wygląda sesja wizerunkowa?

Styl sesji dobieramy do oczekiwań osoby fotografowanej. Każdy zawód i branża ma inne cechy, wyzwania i oczekiwania. Dlatego też dostosowujemy nasze ujęcia do ścisłych wytycznych Klienta. Wszelkie szczegóły ustalamy podczas analizy potrzeb, by efekt końcowy zadowolił każdego zamawiającego.

Jak się przygotować do sesji wizerunkowej?

Na początku warto otwarcie przekazać fotografowi jakie są nasze oczekiwania. W jakim stylu i w jakim otoczeniu widzimy siebie lub co konkretnie chcemy zaprezentować. Należy sprecyzować gdzie dokładnie będą zamieszczone zdjęcia z takiej sesji wizerunkowej.

Inaczej będą wówczas wyglądały przygotowania do sesji na potrzeby strony internetowej, inaczej do profili randkowych.

Zdjęcia do „Tindera” i „Badoo”

Zdjęcia na potrzeby „Tindera” czy „Badoo” wykonane przez profesjonalnego fotografa nie dziwią już w obecnych czasach. Coraz mniej mamy okazji poznać innych ciekawych ludzi w świecie realnym, stąd wiele osób sięga po konta w portalach towarzyskich. Tam również warto się zaprezentować od dobrej strony, także wizualnie.

Sesja wizerunkowa jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Możemy zaprezentować siebie w naturalny sposób, jednocześnie otrzymać zdjęcia wyraźne, o dobrej rozdzielczości, gdzie będzie dobrze widać naszą twarz i posturę.

Zdjęcia do LinkedIn

Obecnie wielu rekruterów i pracodawców regularnie przeszukuje bazy potencjalnych pracowników w portalach typu LinkedIn by zweryfikować ich dostępność, powiązania itd. Dlatego też warto poza dobrym merytorycznie opisem zaprezentować profesjonalne, wyraźne i estetyczne zdjęcia. „Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” mówi się potocznie. Jest w tym stwierdzeniu dużo racji. Wśród ogromnej masy nudnych, byle jakich i nieciekawych profili warto się wyróżnić, by zostać zauważonym. To może zmienić nasze życie.

Fotografia biznesowa

Biznesowa sesja zdjęciowa to może być atut, którego brakuje naszej konkurencji w wyścigu o Klienta. Pośród wielu przeciętnych stron internetowych i profili usługodawców czy producentów warto się wyróżnić. Zdecydowana część społeczeństwa to wzrokowcy: może ich przekonać już pierwszy rzut oka na naszą ofertę. Im będzie ona bardziej spójna i przygotowana bardziej profesjonalnie, tym większą szansę na mamy na to, aby to nasz produkt czy usługa zostały wybrane.

Zdjęcie prezentujące nas lub nasz zespół to wizytówka, która może przechylić szalę wyboru na naszą korzyść. Potencjalny klient lubi widzieć, z kim będzie miał do czynienia podczas korzystania z oferty.

Fotografia biznesowa – zdjęcia budynków, pomieszczeń

Oprócz fotografii pracowników warto zadbać o odpowiednie pokazanie miejsca pracy: nawet najlepiej wyposażony gabinet czy salon usługowy pokazany w niewłaściwy sposób, może zniechęcić potencjalnego Kupca. Fotograf biznesowy wie w jaki sposób, pod jakim kątem najkorzystniej ukazać budynek, pomieszczenie, układ maszyn lub towarów. Szczególnie w niektórych branżach jest to ważne, gdy np. Klient (lub Pacjent) po raz pierwszy ma zamiar skorzystać z danego zabiegu lub usługi. To, co zobaczy na zdjęciach prezentujących firmę, może zadecydować o tym, czy skorzysta z tej usługi u nas, czy u konkurencji.

W razie pytań lub chęci rezerwacji terminu sesji zapraszam do kontaktu: 507 636 843.

Ceny poniższych pakietów dotyczą sesji dla jednej osoby. Ceny dla większej ilości osób, w wileu lokalizacjach, ceny dla fotografii budynków i pomieszczeń zostaną oszacowane na podstawie przekazanych informacji. W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt: 507 636 843 lub biuro.dbstudio@gmail.com

Pakiet MINI

280 PLN | 40 min.
 • 5 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie elektronicznej
 • 5 odbitek 15×23
 • galeria zdjęć do wyboru

Pakiet MIDI

400 PLN | 50 min.
 • 10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie elektronicznej
 • 10 odbitek 15×23
 • galeria zdjęć do wyboru

Pakiet MAXI

500 PLN | 1 godz.
 • 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie elektronicznej
 • 20 odbitek 15×23
 • 2 scenerie
 • galeria zdjęć do wyboru
 • profesjonalny makijaż w cenie
 • Foto-album premium GRATIS

W pakietach MINI i MIDI za dopłatą możliwy jest profesjonalny makijaż do sesji. W celu uzyskania informacji zapraszam do kontaktu: 507 636 843