Voucher na sesję zdjęciową

voucher na sesję
sesja zdjęciowa w prezencie

Pomysł na prezent

W obecnych czasach, kiedy przeładowani jesteśmy przedmiotami, warto pomyśleć o prezencie, który nie znudzi się za dzień lub dwa.

Zamiast przedmiotów warto pomyśleć o przeżyciach i wspomnieniach.

Wspólne spędzenia czasu, w niecodziennych strojach, wszyscy razem w komplecie, to miłe wspomnienie, a może też być piękna pamiątka. Cała rodzina uwieczniona na zdjęciach w albumie lub na foto-obrazie, albo na magnesie na lodówkę. Oglądanie takich ujęć poprawia humor i umila nam czas. W obecnych czasach sesja fotograficzna nie jest taka droga, jak dawniej. Myślę, że warto chociaż raz w roku (szczególnie, gdy są dzieci, po których widać jak rosną i się zmieniają) skorzystać z okazji i wykonać sesję fotograficzną.

Czy to jako prezent dla kogoś bliskiego, czy też upominek dla siebie.

Jeśli ktoś potrzebuje mieć cały duży zestaw zdjęć – to są też takie pakiety. Ale dla minimalistów i osób nie chcących wydać dużo na sesję, mogę zaproponować pakiet MINI, na który składa się 5 ujęć. Osoba zamawiająca sesję sama wybiera w galerii internetowej ujęcia do wywołania. Może również dokupić inne zdjęcia, jeśli pakiet okaże się niewystarczający.

Sesja zdjęciowa w prezencie

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Chcesz ukochanej osobie zrobić piękny upominek z okazji jej święta? Szukasz prezentu na Dzień Matki lub Dzień Babci i Dziadka? A może chcesz podarować komuś coś niecodziennego na urodziny lub rocznice ślubu? Oferuję voucher na sesję zdjęciową. Taki bon prezentowy na sesję fotograficzną jako prezent na pewno się sprawdzi. Zdjęcia, które pozostaną na pamiątkę, będą tej osobie towarzyszyć przez długie lata.

Nie kupuj skarpetek pod choinkę. Nie dawaj ciętych kwiatów na urodziny. Nie nabywaj czekoladek na Dzień Matki. Podaruj prezent, który ucieszy na długo. Podaruj w prezencie ukochanej osobie sesję zdjęciową. Zdjęcia z sesji nie tracą ważności, nie więdną, pasują na każdy rozmiar i cieszą długie lata 🙂

Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych bonach prezentowych uzyskasz pod numerem: 507 636 843.