Jak się przygotować do sesji zdjęciowej?

W przypadku sesji rodzinnej lub portretowej warto wybrać podobną kolorystykę ubrań dla wszystkich uczestników sesji. Barwy powinny być jednolite, ubrania bez napisów.

Proszę pamiętać o dodatkowym obuwiu do zdjęć (do studia nie wchodzimy w obuwiu wierzchnim z dworu), możliwe jest również wykonywanie zdjęć z bosymi stopami. Paznokcie powinny być schludne, czyste. Warto wcześniej wykonać stosowną fryzurę i makijaż (mogę polecić make up artist, która ma doświadczenie w makijażu do zdjęć i pracuje blisko mojego studia).

Dobrze jest zabrać ze sobą drugi zestaw ubrań dla wszystkich uczestników sesji.

Jeśli sprawa dotyczy sesji biznesowej, to proponujemy zdjęcia w miejscu pracy lub w naszym studiu. Na sesję warto wykonać odpowiedni makijaż. Dobrze jest mieć ze sobą dwa dodatkowe zestawy ubrań (w przypadku zawodów niekorzystających z odzienia służbowego).

W przypadku sesji ciążowej oprócz fryzury i makijażu ważna jest bielizna. Najlepiej, aby była cielista, co umożliwi zastosowanie każdej niemal stylizacji. Jeśli możliwe, drugi zestaw bielizny wzięty na sesję może być w kolorze czarnym.

Do sesji stylizowanych dobieramy indywidualnie akcesoria, strój i fryzurę oraz makijaż. Dokładne wskazówki zostaną przekazane po ustaleniu motywu sesji.

Za dodatkową opłatą możliwe jest wykonanie makijażu do sesji przez profesjonalną make up artist, z którą współpracuję.