Fotografia produktowa

Fotograficzna sesja biznesowa

Zdjęcia produktów

W ramach fotografii produktowej oferuję zdjęcia produktów z aranżacją do katalogów, na potrzeby mediów społecznościowych, portali aukcyjnych (np. zdjęcia produktów do Allegro) i witryn internetowych. Profesjonalnie wykonane zdjęcia, uwzględniające poprawne odwzorowanie kolorów oraz stosowną rozdzielczość poprawią wizerunek marki i przełożą się bezpośrednio na wzrost sprzedaży Państwa produktów.

Warto w swoim sklepie internetowym lub w profilu sprzedażowym wyróżnić się spośród konkurencji dobrze wykonanymi zdjęciami. Statystycznie większość klientów to wzrokowcy i dokonują wyboru głównie po obejrzeniu grafik lub obrazów.

Zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez komunikator. Dobiorę ofertę do Państwa potrzeb.

Oferuję także profesjonalne przygotowanie malowanych odręcznie obrazów do druku. Pliki otrzymują Państwo w wersji TIFF oraz JPG w odpowiednim profilu kolorystycznym, co minimalizuje różnice pomiędzy plikiem źródłowym a wydrukiem. Praca na profesjonalnym monitorze graficznym pozwala odzwierciedlić naturalne kolory obrazu. Różne warianty oświetlenia umożliwiają wydobycie struktury płótna/farby lub jego delikatne przygaszenie, w zależności od decyzji autora obrazu. Zapraszam do kontaktu. Chętnie przygotuję dla Państwa indywidualną wycenę.

Kontakt telefoniczny: 507 636 843 lub mailowy: biuro.dbstudio@gmail.com