Fotografia ślubna

Plener ślubny Opole Lubelskie
Sesja ślubna Lublin
Fotografia ślubna Kazimierz Dolny

Reportaż fotograficzny ze ślubu

W ramach fotografii ślubnej oferuję reportaż z tego Ważnego Dnia. Mogę Wam towarzyszyć od porannych przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin oraz ucztę weselną do końca oczepin. Ponadto możliwe jest wykonanie plenerowej sesji ślubnej w dniu ślubu lub całodziennej sesji w innym terminie. Wy decydujecie które elementy tego dnia zostaną uwiecznione. Od tego zależy ilość zdjęć, jakie Wam oddam po autorskiej obróbce: może być to między 150 a 400 ujęć – zależnie od wybranej opcji. Ilość odbitek oraz dokładne ustalenia co do warunków wykonania usługi fotograficznej na ślubie zostają ujęte w Umowie z fotografem.

Masz pytania? Chcesz poznać pełną ofertę? Zadzwoń: 507 636 843 lub napisz: biuro.dbstudio@gmail.com.

Chętnie przedstawię elementy usługi i skomponujemy zestaw zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Ustalimy co Was  interesuje i  skroimy ofertę na miarę.

Co powinna zawierać Umowa z fotografem ślubnym?

Poza datą i godziną wykonania usługi, na Umowie powinny znaleźć się wszelkie istotne kwestie dotyczące warunków wykonania usługi fotograficznej:

  • ilość zdjęć w wersji elektronicznej, jaką otrzymacie
  • ilość odbitek, jaka zostanie Wam doręczona
  • jakie elementy ślubu i wesela zostaną sfotografowane (np. oczepiny, Błogosławieństwo itd.)
  • jeśli praca fotografa ma potrwać dłużej niż 4 godziny w Umowie może znaleźć się zapis o konieczności zapewnienia fotografowi ciepłego posiłku na sali weselnej,
  • akceptacja stylu pracy danego fotografa i poziomu jego ingerencji w retusz,
  • maksymalny czas oczekiwania na odbitki,
  • czas przechowywania zdjęć przez fotografa,
  • zgoda (lub jej brak) na wykorzystanie materiału do promocji działalności fotografa
  • zgody w ramach RODO.

Pakiet zdjęć otrzymujcie w formie odbitek poddanych autorskiej obróbce na profesjonalnym papierze fotograficznym oraz w wersji elektronicznej w eleganckim opakowaniu. Dodatkowo możecie wybrać fotoksiążkę lub foto-obraz na płótnie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 507 636 843. Chętnie umówię spotkanie osobiste w moim studiu w Opolu Lubelskim lub w lokalizacji wybranej przez Narzeczonych. Wówczas omówimy oczekiwania i dostępne opcje, a ja przedstawię szczegółową ofertę. Dojazd na ślub i wesele na terenie województwa lubelskiego jest darmowy.

Jak się przygotować do sesji ślubnej?

Jeśli sesję ślubną wykonujemy w innym terminie, niż był dzień zaślubin, to warto przedtem oczyścić suknię, buty i garnitur. Dobrze jest też wykonać profesjonalny makijaż do sesji ślubnej, by twarz i dekolt wyglądały świeżo i nie błyszczały się podczas zdjęć. Dobra make-up artist zadba także o Pana Młodego i potraktuje newralgiczne punkty twarzy stosownym pudrem lub korektorem matującym. To ważne, szczególnie jeśli sesja odbywa się w plenerze.

Warto zabrać ze sobą pomadkę, by poprawić makijaż ust od czasu do czasu. Jest to szczególnie przydatne, gdy planujemy podczas sesji odwiedzić kilka lokalizacji (sesja kilkugodzinna) gdzie pojawią się przerwy na drobne przekąski i napoje.

Jaki makijaż do sesji ślubnej?

W tym wypadku proponuję oddać się w ręce specjalistki. Makijażystka z doświadczeniem w ślubnym makijażu dobierze specjalne podkłady do zdjęć, a także wykona makijaż pasujący do okoliczności i pory dnia. Makijaż do sesji fotograficznej ślubnej nie powinien być zbyt mocny. Ma podkreślać urodę Panny Młodej, a nie zwracać uwagę na krzykliwe cienie na powiekach czy wyzywający kolor szminki.

UWAGA PROMOCJA:

W przypadku zakupu sesji narzeczeńskiej oraz reportażu ślubnego przewidziany jest rabat na całość 🙂 Po szczegóły zapraszam do kontaktu: 507 636 843.